Kontakt redaksjonen

Adresseavisens redaksjon kontakter du her:



Nyhetstips: 464 07 200

tips@adresseavisen.no

 

Sjefredaktør: Tor Olav Mørseth

Nyhetsredaktør: Kirsti Husby

Politisk redaktør: Tone Sofie Aglen

Utviklingsredaktør: Ingeborg Volan

Nyhet

Leder Erlend Hansen Juvik

E-post: webred@adresseavisen.no

Samfunn

Leder Stian Wallum

E-post: stian.wallum@adresseavisen.no

Økonomi

Leder Børge Sved

E-post: okonomi@adresseavisen.no

Sport

Leder Tomas Kothe-Næss

E-post: sporten@adresseavisen.no

Meninger

Politisk redaktør Tone Sofie Aglen

E-post: meninger@adresseavisen.no

Debatt

Debattansvarlig Kjell-Ivar Myhr

Debattredigerer Anne Berit Bjørken

E-post: debatt@adresseavisen.no

Post: Adresseavisen, debatt, postboks 3200, 7003 Trondheim

SMS: 464 07 200, kodeord:OF

Snakk ut

E-post: snakkut@adresseavisen.no

Kultur

Leder: Heidi Kultorp

E-post: kultur@adresseavisen.no

Ukeadressa og magasin

Leder: Svanhild Naterstad

E-post: ukeadressa@adresseavisen.no

Folk:

Bård Sande

E-post: folk@adresseavisen.no

Fotoavdeling

Leder Olav Wold

E-post: video@adresseavisen.no

Utenriks

E-post: verden@adresseavisen.no

adressa.no

E-post: webred@adresseavisen.no

Tipstelefon: 464 07 200

Adresse:

Adresseavisen AS

Postboks 3200, Sluppen

7003 Trondheim

Kundeservice:

E-post: kundeservice@adresseavisen.no

Nettside: http://kundeservice.adressa.no

Telefon: 464 07 200

comments powered by Disqus