Slik er oppsettet for første kvalifiseringsrunde foran NM 2004. Kampene spilles 23. april:

Tistedalen — Råde,

Rakkestad - Selbak,

Askim - Greåker,

Sparta - Spydeberg,

Sarpsborg - Lisleby,

Rygge - Østsiden,

Drøbak/Frogn - Trøgstad/Båstad,

Oppegård - Torp,

Nordstrand - Kolbotn,

Ullern - Fagerborg,

Hellerud - Grüner,

Grei - KFUM,

Bøler - Røa,

Korsvoll - Fossum,

St.Hanshaugen - Grorud,

Asker - Bækkelaget,

Groruddalen - Strømmen,

Rælingen - Sørumsand,

Nittedal Fotball - Bjerke,

Fjellhamar - Focus,

Fu/Vo - Aurskog/Finstadbru,

Fagernes - Jotun,

Lom - Follebu,

Sel/Otta - Ringebu/Fåvang,

Vardal - Kolbu/KK,

Grue - Sander,

Galterud - Hamar,

Fart Brumunddal - Ringsaker Hadeland,

Vang - Trysil,

Elverum - Furnes,

Vind - Søndre Land,

Hønefoss - Toten,

Birkebeineren - Mjøndalen,

Åmot - Jevnaker, Drafn - Åssiden, Solberg - Skiold, Notodden - Vestfossen, Borre - Larvik Turn, Flint - Falk, Tjølling - Stokke, Eik-Tønsberg - Teie, Urædd - Skarphedin, Skotfoss - Brevik, Drangedal - Seljord, Arendal - Langesund/Stathelle, Trauma - Våg, Flekkerøy - Vigør, Donn - Søgne, Lyngdal - Vindbjart, Egersund - Flekkefjord, Figgjo - Vaulen, Sandnes - Eiger, Ulf-Sandnes - Buøy, Randaberg - Sola, Hundvåg - Staal, Kopervik - Åkra, Torvastad - Vedavåg Karmøy, Vardeneset - Hana, Hald - Vadmyra, Austevoll - Radøy/Manger, Trio - Trott, Voss - Gneist, Lyngbø - Os, Ny-Krohnborg - Follese, Sandviken - Askøy, Arna Bjørnar - Varegg, Stord/Moster - Nord, Saga - Førde, Høyang - Fjøra, Ørsta - Stryn, Sandane - Tornado Måløy, VRF - Spjelkavik, Bergsøy - Brattvåg, HaNo - Åndalsnes, Volda - Hareid, Sunndal - Kristiansund, Træff - Midsund, Bryn - Gossen, Surnadal - Orkla, Meldal - Selbu, Kolstad - Stjørdals Blink, Ranheim - Melhus, Nardo - Malvik, Tynset - NTNUI, Beitstad - Rissa, Namsos - Rørvik, Buvik - Vinne, Verdal - Flå, Stålkameratene - Fauske/Sprint, Innstranden - Steigen, Melbo - Grovfjord, Harstad - Morild, Finnsnes - Senja, Ramfjord - Lyngen/Karnes, Fløya - Salangen, Porsanger - Kirkenes, Tverrelvdalen - Kautokeino.