Rosenborg Kvinners terminliste ble også sluppet fredag, og allerede i første serierunde får de et spennende møte med Avaldsnes hjemme på Koteng Arena.

Første sjanse til å revansjere seg mot fjorårets seriemester Brann (som da het Sandviken), er i fjerde serierunde.

Her er hele oppsettet:

1. runde (19.-21. mars):

Arna-Bjørnar - Lyn, LSK Kvinner - Kolbotn, Rosenborg - Avaldsnes, Røa - Brann, Vålerenga - Stabæk.

2. runde (26. og 27. mars):

Avaldsnes - LSK Kvinner, Kolbotn - Røa, Brann - Arna-Bjørnar, Stabæk - Rosenborg, Lyn - Vålerenga.

3. runde (2. og 3. april):

Avaldsnes - Arna-Bjørnar, LSK Kvinner - Brann, Stabæk - Lyn, Vålerenga - Røa, Rosenborg - Kolbotn.

4. runde (18. april):

Arna-Bjørnar - Vålerenga, Kolbotn - Stabæk, Lyn - LSK Kvinner, Røa - Avaldsnes, Brann - Rosenborg.

5. runde (23. og 24. april):

LSK Kvinner - Røa, Rosenborg - Arna-Bjørnar, Stabæk - Brann, Vålerenga - Kolbotn, Avaldsnes - Lyn.

6. runde (27. april):

Arna-Bjørnar - Stabæk, Kolbotn - Avaldsnes, Lyn - Brann, Røa - Rosenborg, LSK Kvinner - Vålerenga.

7. runde (30. april og 1. mai):

Arna-Bjørnar - LSK Kvinner, Rosenborg - Lyn, Brann - Kolbotn, Vålerenga - Avaldsnes, Stabæk - Røa.

8. runde (7. og 8. mai):

Avaldsnes - Stabæk, Kolbotn - Arna-Bjørnar, Røa - Lyn, Vålerenga - Brann, LSK Kvinner - Rosenborg.

9. runde (14. og 15. mai):

Arna-Bjørnar - Røa, Lyn - Kolbotn, Brann - Avaldsnes, Stabæk - LSK Kvinner, Rosenborg - Vålerenga.

10. runde (21. og 22. mai):

Avaldsnes - Rosenborg, LSK Kvinner - Lyn, Røa - Stabæk, Vålerenga - Arna-Bjørnar, Kolbotn - Brann.

11. runde (25. mai):

Lyn - Avaldsnes, Rosenborg - LSK Kvinner, Brann - Røa, Stabæk - Vålerenga, Arna-Bjørnar - Kolbotn.

12. runde (29. mai):

Avaldsnes - Brann, Kolbotn - Lyn, LSK Kvinner - Stabæk, Røa - Arna-Bjørnar, Vålerenga - Rosenborg.

13. runde (4. og 5. juni):

Arna-Bjørnar - Rosenborg, Kolbotn - LSK Kvinner, Lyn - Røa, Stabæk - Avaldsnes, Brann - Vålerenga.

14. runde (11. og 12. juni):

Avaldsnes - Kolbotn, LSK Kvinner - Arna-Bjørnar, Lyn - Stabæk, Røa - Vålerenga, Rosenborg - Brann.

15. runde (6. og 7. august):

Arna-Bjørnar - Avaldsnes, Rosenborg - Røa, Brann - Lyn, Stabæk - Kolbotn, Vålerenga - LSK Kvinner.

16. runde (13. og 14. august):

Avaldsnes - Vålerenga, Kolbotn - Rosenborg, Lyn - Arna-Bjørnar, Røa - LSK Kvinner, Brann - Stabæk.

17. runde (20. og 21. august):

Arna-Bjørnar - Brann, LSK Kvinner - Avaldsnes, Rosenborg - Stabæk, Røa - Kolbotn, Vålerenga - Lyn.

18. runde (27. august):

Avaldsnes - Røa, Kolbotn - Vålerenga, Lyn - Rosenborg, Brann - LSK Kvinner, Stabæk - Arna-Bjørnar.