Kontakt redaksjonen

Adresseavisens redaksjon kontakter du her:

Nyhetstips: 464 07 200

tips@adresseavisen.no

Sjefredaktør: Kirsti Husby

Nyhetsredaktør: Frode Nielsen Børfjord

Politisk redaktør: Tone Sofie Aglen

Utviklingsredaktør (konst.): Christer Solbakk Johnsen

 

Nyhetsavdelingen

Nyhet og økonomi

Leder Erlend Hansen Juvik

E-post: webred@adresseavisen.no


Kultur og Trondheim

Leder Børge Sved

E-post: kultur@adresseavisen.no

 

Dagsorden

Leder Stian Wallum

E-post: stian.wallum@adresseavisen.no

 
Ukeadressa og magasin

Leder: Svanhild Naterstad

E-post: ukeadressa@adresseavisen.no


Sport

Leder Stein Slettebak Wangen

E-post: sporten@adresseavisen.no

 

Meninger

Politisk redaktør Tone Sofie Aglen

E-post: meninger@adresseavisen.no

 

Debatt

Debattansvarlig Kjell-Ivar Myhr

E-post: debatt@adresseavisen.no

Post: Adresseavisen, debatt, postboks 3200, 7003 Trondheim

SMS: 464 07 200, kodeord:OF

 

Snakk ut

E-post: snakkut@adresseavisen.no

 
 

Folk

E-post: folk@adresseavisen.no

 

Fotoavdeling

Leder Olav Wold

E-post: video@adresseavisen.no

 

Utenriks

E-post: verden@adresseavisen.no

 

adressa.no

E-post: webred@adresseavisen.no

Tipstelefon: 464 07 200

 

Adresse:

Adresseavisen AS

Postboks 3200 Torgarden

7003 Trondheim

 

Kundeservice:

E-post: kundeservice@adresseavisen.no

Nettside: http://kundeservice.adressa.no

Telefon: 464 07 200